Четверг, 29.06.2017, 00:31
Знаменка. Городской портал
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Знаменский форум » Обо всём » Зарисовки из жизни » Подяка Управлінню ДСНС України у Кіровоградській області
Подяка Управлінню ДСНС України у Кіровоградській області
vikakush1207Дата: Среда, 07.06.2017, 14:55 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Offline
Доброго дня!
Найчастіше звернення громадян базується на незадоволенні та проханнях. Моє ж - має характер великої подяки та безмежної гордості за людську небайдужість. Поясню в чому справа : 03.06.17р. близько 19.00 на вул.Осипенко я випадково стала свідком, як з лелечого гнізда впало пташеня і на диво залишилось живим. Самотужки ні я , ні сусіди, які зібрались, не змогли б перемістити лелеченя в гніздо. Так, звісно, я могла б пройти повз, адже це всього навсього пташеня, не людина, таке життя. Так! такі думки могли б слугувати виправданням бездіянню. Але я вирішила зателефонувати на 101, і відверто кажучи, не сподівалась, що взагалі на моє телефонне звернення відреагують, адже є більш пріорітетні завдання в МЧС. Ви не уявляєте, яким було моє здивування, коли рятівники не тільки приїхали, але й доклали всі зусилля, щоб відправити лелеченя "матері". Ситуація була дуже зворушлива і з позитивним завершенням. Мою радість і радість сусідів не можливо описати словами, було відчуття зробленої доброї справи. Тож я ще раз щиро хочу подякувати 3 караулу 18 ДПРЧ у ДСНС Кіровоградської обл. за допомогу, за чуйність і сміливість, за небайдужість, хай навіть це всього пташеня. Але ж добрі справи не вимірюються масштабністю!Просто переповнює гордість за таких людей!
Прикрепления: 4849501.jpg(49Kb)

Сообщение отредактировал vikakush1207 - Среда, 07.06.2017, 14:58

vikakush1207Дата: Среда, 07.06.2017, 14:59 | Сообщение # 2
Рядовой
Статус: Offline
Прикрепления: 2487109.jpg(60Kb)

Знаменский форум » Обо всём » Зарисовки из жизни » Подяка Управлінню ДСНС України у Кіровоградській області
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright Tikkert © 2017