Націонал-патріотизм у Знам'янці - Страница 4 - Знаменский форум
Суббота, 10.12.2016, 22:20
Знаменка. Городской портал
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 4 из 8«12345678»
Знаменский форум » Городские сплетни » City » Націонал-патріотизм у Знам'янці
Націонал-патріотизм у Знам'янці
AGorДата: Среда, 10.08.2011, 13:54 | Сообщение # 106
Полкан
Статус: Offline
Quote (Ротмистр)
Між іншим, росіяни не слов"яни,- вони нащадки угрофінів та татар і взагаля як що взять історію Росії поглибше, з часів князя Київського Юрія Долгорукогго ,який там на берегах Мокви поставив заїмку щоб мордовок кохать, а потім коли прийшов польський князь Вятко ,та теж перекохилися з мордовками та комячками, а пізніше зайшли татари, яким місцеві дівчате теж гарно давали, так і з"явилась незрозуміла нація: покручі і мутанти, які піздіще найменували себе Росією ( не Русью, не траба плутати). То ж які вони нам браття? Та якщо копнути не так глибоко, то "русский" і не зрозумів про що я усим говорив. А в спувучомовній Україні кацапським браттям може бути лише одне почесне місце: на шибениці! За що ? За російський великодержавний шовінізм, за втручання у внутрішні справи суверенної держави, за голодомор, за пакт Молотова -Рібентроппа, за гулаг, за пересчеленя народів і усе те "щастя" яке вони несли народам світу. куди на глобусі пальцем не ткни_ кругом інтереси Росії: країни розумововідсталих ледацюг та п"яниць.

Добавлено (10.08.2011, 13:19)

Ой а как же так получилось шо мы такие класные находимся под каблуком країни розумововідсталих ледацюг
и при чом тут Москва и Москвичи шо в новгороде жили не славяне?
и все твои обвинения не по адресу как нам могли нащадки угрофінів та татар навредить так ?
Прикрепления: 2870710.jpg(128Kb)

Сообщение отредактировал AGor - Среда, 10.08.2011, 13:55

maxxim131313Дата: Среда, 10.08.2011, 17:24 | Сообщение # 107
Сержант
AGor а вот картинку ты такую зря прилипил!

РотмистрДата: Среда, 10.08.2011, 20:02 | Сообщение # 108
Подполковник
А що ти в додатку якогось жида приліпив? До речі це не мої висновки а дослідження вчених, хоч зрідка треба продивлятьсь новини по телевізору. А щодо угрофіноїдів, то подивись на сусідній посьолок та на Дмітровку , от і увесь х.. до копійки, тут і вчених слухать не треба. теорема сама перетворюється в аксіому. а ще погуляй ттам на парі трійці свадеб чи на похоронах і твій святогляд зміниться швидко. Я жизнь прожив і бачив і знаю

AGorДата: Среда, 10.08.2011, 20:44 | Сообщение # 109
Полкан
Quote (Ротмистр)
А що ти в додатку якогось жида приліпив? До речі це не мої висновки а дослідження вчених, хоч зрідка треба продивлятьсь новини по телевізору. А щодо угрофіноїдів, то подивись на сусідній посьолок та на Дмітровку , от і увесь х.. до копійки, тут і вчених слухать не треба. теорема сама перетворюється в аксіому. а ще погуляй ттам на парі трійці свадеб чи на похоронах і твій святогляд зміниться швидко. Я жизнь прожив і бачив і знаю

Та не буду з вами сперечатись шановний свадьбы в поселке страшное мероприятие smile smile smile smile smile и дискотеки тоже smile smile smile еще с советских времен
только воя пытался я изучать историю нашей области и оказалось что поселок был основан не там где есть
в том поселке была чума и его перенесли а то место с чумой так и есть
и населен поселок не теми ссыльными которые приехали из Оренбурга после восстания Емельяна Пугачова их было 200 душ всего которых сюда опять таки выслала росийская монархия а тем сбродом который железку строил чуть попозже
а область наша вообще называлась НОВА СЕРБИЯ потому что сюда были переселены полки из австрии
http://ru.wikipedia.org/wiki....8%D1%8F
так же была очень мощная греческая диаспора одного богатого грека звали Фундуклей до сих пор есть у нас село Фундуклеевка
это его smile
в знаменке жило очень много евреев за домом культуры заброшенный скверик это их кладбеще
второе кладбеще на той стороне ниже кинотеатра украина застроили домами оно было в 4 раза больше чем за ДК
про коренных жителей ПМС тоже все знают в советские времена туда завезли много татар
ближайшие украинцы в Чигрине smile
да и на польских картах 17-18 века наша область называлась ДИКЕ ПОЛЕ
так что население нашего города и поселка само не знает кто они может потому так у нас все по особенному
и строго нас судить нельзя smile smile smile
и шо делать не поймешь

smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile
Прикрепления: 5941309.jpg(49Kb)

РотмистрДата: Среда, 10.08.2011, 21:00 | Сообщение # 110
Подполковник
AGor, мені приємно поспілкуватись з людиною яка занає історію нашого краю порекоменду ю ще в бібліотеці Чіжеского, вони є в неті, прочитай Іващенка "Черний лєс і єго окресности" 1859 рік та Сорокіна "Мєстєчко Дмітровка" десь 1885 а ще є дуже цікава річ : "Опісаніє задніпрскіх мєст, подане полковником Даніілом де Боскетом в сенат у 1745 році" быльшість можна знайти у Кіровоградському краєзнавчому віснику. А надані тобою додатки я давно знаю, хоча дякую

Добавлено (10.08.2011, 20:59)
---------------------------------------------
У тебе старі фото Знамєнки є ?

Добавлено (10.08.2011, 21:00)
А на південній частині міста но єврейський цвинтар мешканців Патриної

AGorДата: Четверг, 11.08.2011, 16:50 | Сообщение # 111
Полкан
Quote (Ротмистр)
Добавлено (10.08.2011, 20:59)
У тебе старі фото Знамєнки є ?

Добавлено (10.08.2011, 21:00)
А на південній частині міста но єврейський цвинтар мешканців Патриної

Старинных фото города к сожалению не имею.
а на сет Патринського цвинтаря то мабудь да
хотя местные бабки говорили что кладбище еврейское но во время раскопок находили христианские предметы
а с другой стороны патринское кладбище по сей день находится за РЫБТРЕСТОМ
и на правом берегу копанки в лесу

РотмистрДата: Четверг, 11.08.2011, 19:34 | Сообщение # 112
Подполковник
Да , это время в истории Знаменки вообще выпало , нигде нет ничего. ведь были Патрина, Круглик,Хащеватое, Патрина только у Иващенка упоминается и то вскользь- типа злодейское село в балке

AGorДата: Воскресенье, 14.08.2011, 23:14 | Сообщение # 113
Полкан
http://h.ua/story/222704/

РотмистрДата: Понедельник, 15.08.2011, 11:19 | Сообщение # 114
Подполковник
Але наші землі ніколи не налажели ні Крмському ханству ні речі посполитій, при них вони були нейтральними землями, котрі, згідно домовленості між королем та Турецьким султаном заборонялось заселяти, ( А на південь від хутора Чигирина лежить степ: солоний та безводний, і на турку, ні ляху, ні самому чорту не потрібен)і першими іх взявся заселять І.Хорват, а за розкрадання державних коштів пізніше був засланий до Соловецького монастиря, де й помер.

Добавлено (15.08.2011, 11:19)
А ми, сучасні мешканці просто "понаєхали тут",
http://library.kr.ua/elib/sorokin3html
http://myslenedrevo.com.ua/studies/pyvovar/doc37.html
http://arxeolog.com/content/view/37/50/1/6/
kirovogradsky_kraeznavhyyj_visnyk_v1(1).pdf

AGorДата: Вторник, 16.08.2011, 00:17 | Сообщение # 115
Полкан
Quote (Ротмистр)
Але наші землі ніколи не налажели ні Крмському ханству ні речі посполитій, при них вони були нейтральними землями, котрі, згідно домовленості між королем та Турецьким султаном заборонялось заселяти, ( А на південь від хутора Чигирина лежить степ: солоний та безводний, і на турку, ні ляху, ні самому чорту не потрібен)і першими іх взявся заселять І.Хорват, а за розкрадання державних коштів пізніше був засланий до Соловецького монастиря, де й помер.

Чув я таку легенду про Хорвата вiд мешканцiв мiста що везли жаловаiе гусарам за пiв року
на ту карету напали розбiйники але гусары подоспели во время розбiйникiв зныщили а де бало так i не зрозумiлы
десь те золото у лiсi i по сей день smile

РотмистрДата: Вторник, 16.08.2011, 10:45 | Сообщение # 116
Подполковник
У наданих мною адресах це можна знайти у Іващенка, це був відомий археолог, священик, краєзнавець ,ця історія мала місце коли везли "жалованіє "у Новомиргородську фортецю із Крюкова,і сталось це десь на південних околицях лісу Чута у районі сіл В.Кут. Чутівка, Чорноліска( це стара гайдамалька місцевість), звідси й легенда про Чорне озеро, але здається мені що те озеро не там де усі думають ,а кілометра на 3 на північ, воно уже майже геть заросло, але ще знайти можна, я його бачив.На жаль стан тмого здоровья не дозволяє мені зайнятись дослідженнями цих фактів , але може хтось молодший може це зробити, великих коштів на це не потрібно. Взагалі північні околиці Чорного лісу та ліс Чута бережуть багато таємниць.

РотмистрДата: Вторник, 16.08.2011, 10:55 | Сообщение # 117
Подполковник
Ще є цікаве місце де збирались місцеві жителі на щорічні ярмарки у Чорному лісі ( в 3 верстах від колишньго Ухівського монастиря це поблизу нинішньої Калинівки та 3 верст від с.Чутівки) місця колишніх "кішл" гайдамаків, таке чітко водно біля останків с.Пятихатки ( біля цвинтаря) і ще у лісі Чута там же й колишні лагеря партизан ВВВ
Прикрепления: 4740580.jpg(417Kb)

РотмистрДата: Вторник, 16.08.2011, 10:58 | Сообщение # 118
Подполковник
Це теж цікаво( до теми)
Прикрепления: 6399527.jpeg(129Kb)

РотмистрДата: Вторник, 23.08.2011, 17:54 | Сообщение # 119
Подполковник
ще добавлю

Добавлено (23.08.2011, 17:54)
А прожовження розмови на ці теми уже не буде? Жаль. Взагалі я не один раз говорив про те, що Знамєнчанам нічого не цікаво. Ну збудували станцію, бо комусь треба було, якось виросло місто, бо за царя щось для людей хоть трохи робилось, а потім: революцію пересиділи, одні ховались від Григорьєва, інші від Махна, треті від "червоних", і взагалі такий вінігрет був, до цього часу не розбереш. потім колективізація, знову хто куди, часи репресій сусід на сусіда стукали аж гриміло, почалась війна,- усі на жєлєзку бо там бронь, а хто не на жєлєзку той в ліс, потім самі назвали себе партизанами, один очевидець тих часів розповідав що вдень німці ходять купляють у населення харчі, скот, а вночі "партизани" грабують. А після війни хто в лісі пересидів та їх нащадки, обьявили себе героями та позаймали місця у міськомі партії, де й просиділи поки їх не розігнали. В часи боротьби за незалежнісь в місті активно переслідували демократично налаштованих людей, та коли настала перемога ,-різко змінили червоні прапори на синьо жовті і розповідають казки що вони були заслані у міськом партії для його руйнування зсередини. а потім знову в керівництві ті ж самі люди яким "власть всласть". От тому так і живемо. Так хто в цьому винен? жиди? вірмени? 24 серпня 1991 року був на майдані незалежності коли проголосувала ВР за державний суверинітет, велике було св"ято, нажаль більше із Знамєнчан нікого не бачив мабуть знову по лісам ховалися.А приїхав додому тут уже міском партіі на замку і усих розігнали,- премога!

Прикрепления: 3158024.jpg(139Kb)

AGorДата: Четверг, 25.08.2011, 21:58 | Сообщение # 120
Полкан
Quote (Ротмистр)
прожовження розмови на ці теми уже не буде? Жаль. Взагалі я не один раз говорив про те, що Знамєнчанам нічого не цікаво. Ну збудували станцію, бо комусь треба було, якось виросло місто, бо за царя щось для людей хоть трохи робилось, а потім: революцію пересиділи, одні ховались від Григорьєва, інші від Махна, треті від "червоних", і взагалі такий вінігрет був, до цього часу не розбереш. потім колективізація, знову хто куди, часи репресій сусід на сусіда стукали аж гриміло, почалась війна,- усі на жєлєзку бо там бронь, а хто не на жєлєзку той в ліс, потім самі назвали себе партизанами, один очевидець тих часів розповідав що вдень німці ходять купляють у населення харчі, скот, а вночі "партизани" грабують. А після війни хто в лісі пересидів та їх нащадки, обьявили себе героями та позаймали місця у міськомі партії, де й просиділи поки їх не розігнали. В часи боротьби за незалежнісь в місті активно переслідували демократично налаштованих людей, та коли настала перемога ,-різко змінили червоні прапори на синьо жовті і розповідають казки що вони були заслані у міськом партії для його руйнування зсередини. а потім знову в керівництві ті ж самі люди яким "власть всласть". От тому так і живемо. Так хто в цьому винен? жиди? вірмени? 24 серпня 1991 року був на майдані незалежності коли проголосувала ВР за державний суверинітет, велике було св"ято, нажаль більше із Знамєнчан нікого не бачив мабуть знову по лісам ховалися.А приїхав додому тут уже міском партіі на замку і усих розігнали,- премога!
Прикрепления: 3158024.jpg(139Kb)

ну даже и не зеаю что на эти слова сказать !нас в школе такому не учили smile
нас учили что коммунисты самые лучшие ,царь козел, ленин друг детей smile
за родину надо жизнь отдать , в стране секса нет ,но семя ячейка общества ,лучший индеец Гойко Митич,
старые бабки учителя с не сложившейся жизнью писали нам характеристика как приговор мол я такую напишу что в тюрьму не возьмут
только в 39 училище
карате и другие единоборства запрещенный вид спорта ,шахматисты герои
бога нет но паски есть можно у церкви учителя дежурили что б характеристики писать
а история руси начиналась с ее хрещения а до этого конечно борона суковатка и дикие общины
каждый должен совершить интернациональный подвиг сдать бабло голодающим нигерам
и расцеловать в жопу вонючих пакистанцев если они строят коммунизм конечно
а дарвинизм незыблемая правда а мы все родственники красножопых обезьян
не буду перечислять дальше ,скажу что мы после всего этого просто моральные уроды и половина нас сдохла от наркоты
и кто в этом виноват решайте сами не мы ж себя так воспитали и как мы воспитаем своих детей ?
и чем мы будем интересоваться ?

UninstallДата: Пятница, 26.08.2011, 00:58 | Сообщение # 121
Полкан
AGor:
нас учили что коммунисты самые лучшие ,царь козел, ленин друг детей
за родину надо жизнь отдать , в стране секса нет ,но семя ячейка общества ,лучший индеец Гойко Митич,
старые бабки учителя с не сложившейся жизнью писали нам характеристика как приговор мол я такую напишу что в тюрьму не возьмут
только в 39 училище
карате и другие единоборства запрещенный вид спорта ,шахматисты герои
бога нет но паски есть можно у церкви учителя дежурили что б характеристики писать
а история руси начиналась с ее хрещения а до этого конечно борона суковатка и дикие общины
каждый должен совершить интернациональный подвиг сдать бабло голодающим нигерам
и расцеловать в жопу вонючих пакистанцев если они строят коммунизм конечно
а дарвинизм незыблемая правда а мы все родственники красножопых обезьян
не буду перечислять дальше ,скажу что мы после всего этого просто моральные уроды и половина нас сдохла от наркоты
и кто в этом виноват решайте сами не мы ж себя так воспитали и как мы воспитаем своих детей ?
и чем мы будем интересоваться ?

+100000
Это лучшее сообщение на этом форуме! biggrin

Сообщение отредактировал Uninstall - Пятница, 26.08.2011, 01:00

РотмистрДата: Пятница, 26.08.2011, 14:13 | Сообщение # 122
Подполковник
AGor, я чекав від тебе більш цікавої реакції, а не такої песимістичної, невже тобі не хочеться жити краще? чому ти себе вважаєш "меншовартим" ніж ти є насправді?Ще Козьма Прутков казав: хочеш бути щасливим,-будь ним.

Добавлено (26.08.2011, 14:13)
А Інстальований, просто відстій! по життю невдаха! мабудь вилисипед зламався?

UninstallДата: Пятница, 26.08.2011, 15:37 | Сообщение # 123
Полкан
Ротмистр:
AGor, я чекав від тебе більш цікавої реакції, а не такої песимістичної

Человек сказал правду, Вам она не нравится?
А Вас, простите, в школе другому учили?

РотмистрДата: Пятница, 26.08.2011, 17:20 | Сообщение # 124
Подполковник
Меня еще до школы учили человеком быть , ане холуем. Добиваться чего то в жизни, за чужими спинами не прятаться, Иметь свою точку зрения и я её высказываю, а если вам это не нравится, это Ваша личная проблема!

Добавлено (26.08.2011, 17:20)
И не надо за кого то мазу тянуть, а я ещо отбиться от всех смогу!

AGorДата: Пятница, 26.08.2011, 17:57 | Сообщение # 125
Полкан
Quote (Ротмистр)
AGor, я чекав від тебе більш цікавої реакції, а не такої песимістичної, невже тобі не хочеться жити краще? чому ти себе вважаєш "меншовартим" ніж ти є насправді?Ще Козьма Прутков казав: хочеш бути щасливим,-будь ним.

ну вот sad
не кто не чо не понял мы ж не говорили обо мне ,мы говорили о поколении и людях и их интересах
речь шла о том что не всем удалось остаться нормальными после школьно-лагерной обработки
дело в том что надо о учится в школе да еще и быть человеком вне школы ? ну да так оно и было и
называлось это явление внекласная жизнь smile
и что значит отбиться от всех ? мазу тянуть ?
от этого реальность не изменится, и не кто на вас не нападал
и как вы выразились каждый имеет право на точку зрения

РотмистрДата: Пятница, 26.08.2011, 19:41 | Сообщение # 126
Подполковник
Це до інстальованого відноситься, він завжди свого носа втовкмачить у ту тему, якої сам не розуміє за своїм рівнем розвитку. А твої погляди на життя мені не чужі, твою думку я поділяю

VANDAL-88Дата: Среда, 31.08.2011, 10:39 | Сообщение # 127
Сержант
Вишиванка – не дрескод, її одяг кіровоградський патріот!

24 серпня 2011 року Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" організувала для кіровоградців парад вишиванок, у якому взяли участь усі охочі відсвяткувати День Незалежности у національних строях.

Марш розпочався біля оберега міста – Янгола-охоронця – і пройшов головними вулицями до пам'ятника Богданові Хмельницькому. Учасники акції скандували: "Вишиванка – не дрескод, її носить патріот!", "Бандера, Шухевич – наші герої. Вони воювали за нас із тобою!", "Україна – понад усе!", "Слава Незалежності! Навіки слава!". Також усі разом виконали "Червону калину".

Кілька сотень людей, вбраних у вишиванки – від маленьких дітей до осіб поважного віку – вкотре засвідчили, що українські традиції живуть у серцях сучасників, проростають новими ідеями, воскресають забутими піснями. У вишиванках прийшли не лише окремі кіровоградці, а й цілі родини.

Після урочистого маршу розпочалося свято, приурочене до Дня Незалежности України. Виступаючи, гості та організатори вітали кіровоградців із великим святом, наголошували на тому, що подібні заходи сприяють поширенню патріотичних настроїв, духовно об'єднують і надихають.

Голова обласної організації ВО "Свобода" Олександр Ромащенко зазначив: "Наша ідея параду вишиванок настільки сподобалася владі, що вони вирішили теж не відставати, тому провели й собі подібний захід. І це безсумнівно – позитив. Але одне вони не врахували – на нашу акцію приходять люди за покликом серця, за власної ініціативи. Захід, організований владою, – парад "ряжених", адже ні для кого не секрет, що з кожного району Кіровоградської области звозили працівників культури, школярів, а для чиновників міста було встановлено "добровільно-примусову" квоту явки від кожної організації. Подібні методи зазвичай призводять до внутрішнього протесту людини й формують негативний образ тієї ж вишиванки у чиновників. Істинність від "показухи" відрізнили всі. Отже, попри намагання влади скопіювати гарний досвід у свободівців і бажання внести новизну у святкування, офіційний парад так і лишився формальністю".

За традицією було проведено конкурс вишиванок. Кожен учасник розповів історію свого національного костюма і пояснив, чому взагалі вдягає вишиванки.

Цікаво, що цьогоріч учасники представили величезну палітру вишиванок. Були тут і вишиті власноруч, і з бабусиної скрині, і стильні, і вишукані. Та головне, для всіх учасників вишиванка – це не просто одяг, а вияв їхнього національного єства, засіб боротьби з антиукраїнською владою. Усі переможці отримали призи, а маленькі козаки і козачки, яких, до речі, чимало завітало на свято, – іграшки. Захід закінчився виконанням національного Гімну.

Під час параду вишиванок учасники з ініціативи Кіровоградської молодіжної організації ВО "Свобода" зібрали 840 грн. для допомоги нашому побратимові з Волині Андрієві Калахану, який потребує негайного медичного втручання.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО "Свобода"

Добавлено (31.08.2011, 10:39)
Деякі праві наліпки і постери які можно зустріти в місті Знам`янка

Джерело - Праві новини

Сообщение отредактировал VANDAL-88 - Среда, 31.08.2011, 10:41

РотмистрДата: Вторник, 13.09.2011, 10:30 | Сообщение # 128
Подполковник
А невже вони не праві? Наше місто- і нам у ньому жити, ми маємо щось залишити дітям та онукам, бо їм тут жити. Проблєма Знамєнки в тому що у нас ще не сформована еліта міста, а , я вважаю, що еліта міста це ті люди що створили його для майбутніх поколінь, візміть за приклад старі міста країни, там де населення сформоване сторіччами де людина може сказати що: наприклад цей будинок звів його прадід а на цьому заводі працював батько, а тут жила бабуся, такі люди у своїх містах не смітять на вулицях, дбають про свою батьківщину, а "понаєхавшєє" населення Знамєнки тільки привезло в місто безкультур"я найближчих сіл, бо ті люди які люблять свої села не покидають їх. Не треба чекати милості від бездіяльної ,в усі періоди ,влади, а треба братись та наводити лад у місті. А в першу чергу слід очистити місто від "нацменів" ,5 колони москалів, не шукати гроші на розвиток, а вкладати свої ( як колись одесити збудували оперний театр та пам"ятник Пушкіну) тоду й можна говорити про націонал-патріотизм у хорошому розумінні цього слова

Добавлено (13.09.2011, 10:17)
AGor, перевернув місцеві архіви, бібліотеки Чіжевського та Вернадського, але у нас ніколи села Фундуклєєвка не було і нема. Звідки Ви цю інформацію висмоктали?

Добавлено (13.09.2011, 10:30)
AGor, Ви мене заінтригував, я витратив час, бперелопатив місцеві архіви, бібліотеки Чіжевського та Вернадського але жодної згадки про село Фундуклєєвка в наших краях не знайшов. Окрм того київський цивільний губернатор Іван Іванович Фундуклей ніколи не був греком, а тим більше - наші краї ніколи не були під владою Київської губернії

AGorДата: Среда, 14.09.2011, 23:22 | Сообщение # 129
Полкан
Quote (Ротмистр)
AGor, перевернув місцеві архіви, бібліотеки Чіжевського та Вернадського, але у нас ніколи села Фундуклєєвка не було і нема. Звідки Ви цю інформацію висмоктали?

Добавлено (13.09.2011, 10:30)
AGor, Ви мене заінтригував, я витратив час, бперелопатив місцеві архіви, бібліотеки Чіжевського та Вернадського але жодної згадки про село Фундуклєєвка в наших краях не знайшов. Окрм того київський цивільний губернатор Іван Іванович Фундуклей ніколи не був греком, а тим більше - наші краї ніколи не були під владою Київської губернії

А почему вы добавляете а не пишете новые сообщения их же не возможно заметить ?

информацию я не высмактую smile
читал я об этом в истории кировограда ,меня интересовали национальные вопросы
и там я нашел информацию о том что в кировограде была большая греческая община
они даже построили свою церковь ,
так же там были описаны полицейские протаколы о преступлениях совершенных ними
и междкусобных разборок
там и упоменалось о богатом греке по имени Фундуклей мол фундуклеевка была его земля
точно где я это читал не помню не мог представить что кому то кроме меня это будет интересно sad

UninstallДата: Четверг, 15.09.2011, 01:56 | Сообщение # 130
Полкан
AGor,
київський цивільний губернатор Іван Іванович Фундуклей ніколи не був греком
товарищь Ротмистр совсем не умеет пользоваться поиском,

http://xfilespress.livejournal.com/tag/фундуклей
http://www.google.com.ua/search?....suggest

РотмистрДата: Четверг, 15.09.2011, 10:19 | Сообщение # 131
Подполковник
Народжений у грецькій сім"ї ще не є греком, так само як і Архангельський українцем. Масони заповнили все навкруги, бродять тут з пейсами у ярмурках, що на своїй землі українцю немає й де розвернутись, навкруги одні жиди!

AGorДата: Четверг, 15.09.2011, 20:04 | Сообщение # 132
Полкан
http://znamenka.at.ua/_fr/2/2870710.jpg
А шо ж ты меня упрекал за фотку????

Добавлено (15.09.2011, 20:04)
А тут прямо в точкуhttp://www.sem40.ru/religion/narod_tori/names/6700/

согласен с вами smile

UninstallДата: Четверг, 15.09.2011, 20:25 | Сообщение # 133
Полкан
AGor:
А тут прямо в точку http://www.sem40.ru/religion/narod_tori/names/6700/
Не факт, совсем не факт - http://www.ufolog.ru/names/

AGorДата: Четверг, 15.09.2011, 21:20 | Сообщение # 134
Полкан
Quote (Uninstall)
Не факт, совсем не факт - http://www.ufolog.ru/names/

я занимался изучением фамилий и и узнал много нового о себе и окружающих smile
и вообще много такого о чем и не думал

например в продвинутой швеции поголовная фамилизация была поведена всего в 1905 году
при чом срочно и шведы брали фамилии какие придется например Берк - просто березка и ТД smile
а вот в отсталой россии после отмены крепостного права
и тоже брали в основном по отцу иванов перов астафев и ТД
потом по фамилии жителей называли село smile или по фамилии барина
а вот фамилии взятые по названию населенного пункта это фамилии пришлых иудеев
например в германии с окончанием БУРГ-ГОРОД
или просто по названию населенного пункта
также фамилии пришлых происходят от слова новый ,новй жилец напрмер распространенные в польше Новак или у нас новоселов
новосельцев и ТД также со словом крест ТЕ перекрещенные иудеи напрмер Выкрест т ТД smile
может это и не имеет не какого значения но зато жутко интересно smile

smile smile smile smile

РотмистрДата: Пятница, 16.09.2011, 11:00 | Сообщение # 135
Подполковник
Фотка не понравилась так как она имеет двойной стандарт и воспринимается как: "українсьма молодиця-жидівська шльондра". А история Знаменки - это действительно история украинизированых иудеев, которые коренное население Украины вопринимают как "гоев",побеседуйте с пожилыми Знаменчанами, они вам раскажут как вели себя евреи в Знаменке до войны, как угнетали местное население а сами в это время прижидились в совпарторганах и руководстве отделения железной дороги( там до сих пор ветеранской организацией куводит главный иудей города) Среди определенной прослойки в городе уже упорно муссируются слухи о необолдимости новых еврейских погромов причем цель: одних подбить на погром, а в это время под шумок пограбить.

AGorДата: Пятница, 16.09.2011, 17:05 | Сообщение # 136
Полкан
Quote (Ротмистр)
там до сих пор ветеранской организацией куводит главный иудей города

Это кто если не секрет??

Добавлено (16.09.2011, 17:05)

Quote (Ротмистр)
Среди определенной прослойки в городе уже упорно муссируются слухи о необолдимости новых еврейских погромов причем цель: одних подбить на погром, а в это время под шумок пограбить.

среди дееспособных людей которые могут произвести погром мусируются наркотики и алкоголь а о ком вы говорите я не пойму

РотмистрДата: Пятница, 16.09.2011, 17:53 | Сообщение # 137
Подполковник
Вот как раз тех которые интересуются алкоголем и наркотиками и погонят в качестве баранов производить погромы, а кому надо, в это время, все ценное и подберет. А кто в отделении дороги председатель ветеранской организации это и куры в курятнике знают.

AGorДата: Пятница, 16.09.2011, 19:40 | Сообщение # 138
Полкан
Quote (Ротмистр)
А кто в отделении дороги председатель ветеранской организации это и куры в курятнике знают.

я очень далек от железной дороги там не дня не работал ,и никогда ихними маразмами не интересовался только кто что расскажет то и знаю smile
придется спросить у кого то

и где у нас еврейское имущество ? это ж не довоенный берлин?

UninstallДата: Пятница, 16.09.2011, 21:50 | Сообщение # 139
Полкан
AGor:

я очень далек от железной дороги там не дня не работал ,и никогда ихними маразмами не интересовался только кто что расскажет то и знаю придется спросить у кого то
Учимся пользоваться поиском:
http://www.magistral-uz.com.ua/articles/ot-veteranov-znamenki.html

AGorДата: Пятница, 16.09.2011, 22:38 | Сообщение # 140
Полкан
Quote (Uninstall)
Учимся пользоваться поиском:
http://www.magistral-uz.com.ua/articles/ot-veteranov-znamenki.html

не думал я что про какого то блюма можно в интернете что то найти smile
это не дед Орландо Блюма smile smile

Добавлено (16.09.2011, 22:38)