Воскресенье, 18.03.2018, 06:10
Знаменка. Городской портал
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная » 2014 » Август » 18 » Правда, яку мають знати жителі м. Знам`янка
20:42
Правда, яку мають знати жителі м. Знам`янка
15 червня 2012р. мій брат Матюша Сергій Миколайович 1986 р.н. їхав поїздом Сімферополь-Ковель зі ст. Дніпропетровськ до ст. Рівне (Рівненська обл.) додому у відпустку.
В ніч на 16 червня його було жорстоко вбито. Невстановлені досі особи побили Сергія і викинули через відчинені торцеві двері тамбуру (які повинен був закрити провідник згідно «Інструкції провідника») з вагону рухомого потягу на швидкості, як потім було встановлено, 79 км/год. Вагон в якому їхав Сергій був першим в голові за локомотивом. Сергія було виявлено на колії біля ст. Знам'янка. Він був ще живий і йому надавалася медична допомога, але напривеликий жаль він помер в кареті швидкої допомоги.
Розслідуванням справи займається ЛВ на ст. Знам'янка. Коли ми приїхали забирати тіло Сергія, яке пролежало в морзі 3 дні на жарі а раніше вони не хотіли його віддавати, то попросили показати місце де це трапилося. По дорозі оперуповноважений Дацько Сергій сказав, що це не перший випадок у нас такий, і взагалі вам дуже пощастило що при Сергієві був паспорт. А в інших випадках одну людину впізнавали по татуїровці а ще одну ще там по чомусь – вже непам′ятаю. От скажіть чи ви чули щось з цього приводу?
За цей час слідчим Шленчаком було винесено 4 постанови про відмову в порушені кримінального провадження. А слідчою Бежук вже два рази було закрите кримінальне провадження. Зробили з Сергія невміняємого, неадекватного і списали все на самогубство. Ніхто навіть не зробив запит чи перебував Сергій на психіатричних чи наркологічних обліках. Ми самі це зробили і наддали довідку, що він ніколи не перебував на психіатричних чи наркологічних обліках. До сих пір не проведено слідчого експерименту по відтвореню обставин події і тепер оскільки по швидкому не получилося закрити справу її розслідування свідомо затягують.
Шленчак пише в своїх постановах, що Сергій викинувся через одне із вікон одного із туалетів без будь-якої сторонньої допомоги. Повний абсурд. Він не надав жодного доказу.
Якщо б це було так, то в такому випадку довідка судово-медичного експерта Запольського В.О. суперечить версії слідства, оскільки на тілі були виявлені тілесні ушкодження у вигляді перелому лівого голено-ступневого суглобу. Тобто, Сергій, падаючи з поїзда переламав ногу – механізм отримання даного тілесного ушкодження перевіркою не з’ясований. Безпосередньою причиною смерті є черепно-мозкова травма. Якщо врахувати той факт, що тіло виявили на відстані приблизно 25-30см від колії (положення тіла перпендикулярно до колії) то можна сказати, що це під вагоном, оскільки він виступає на 75см за межі колії, по якій прямував потяг. Це вказує на те, що Сергія викинули саме через відчинені торцеві двері.
Крім того, при спілкуванні нашої сім′ї з провідником Васильчуком С.В. останній повідомив, що він закривав туалети на санітарну зону за 10 хвилин до ст. Знам'янка і там нікого не було. Від місця де було виявлено Сергія до ж/д вокзалу Знам'янка приблизно 2,5 км. На швидкості 79 км/год. цю відстань поїзд долає за 2 хвилини. Але разом з тим провідник не може нічого пояснити, не дати відповідь на запитання: звідки випала людина із закритого вагону? Як він виразився, що в нього все було по закрито.
На Сергія було надіто в морзі чужий розірваний ланцюжок з хрестиком жовтого кольору. Ніхто не може пояснити звідки взявся ланцюжок, кому він належав, як отримав ушкодження (у вигляді розриву) і чому він опинився саме на Сергієві?
На засіданні суду, яке відбулося 21 січня 2013р. слідчий не надав жодного доказу і ніякого логічного обгрунтування. На запитання суді: Чому ви вирішили що це сталося саме через вікно? Він відповів, що ми тут подумали і вирішили що це було саме так. На що суддя винесла ухвалу, що постанова про відмову в порушенні кримінального провадження є обґрунтованою і законною.
Мені зрозуміло, чому на наше звернення від 08.08.2013 року Шленчак не дав можливості ознайомитися зі справою, мало того ніхто не міг пояснити, куди вона (справа) поділася і мене із батьком не пропустили навіть до приміщення ЛВ. Повне беззаконня..
Після ознайомлення в вересні 2013р. з матеріалами слідчих дій нам стало відомо, що тут знаходиться на ст. 221/178 пояснювальна записка пасажира Гребовського А.Г., датованою від 30.10.12р. в якій, йдеться про те, що торцеві двері цього вагону зі сторони локомотива були постійно відкриті. А також пасажири із першого чи другого купе від провідника розпивали спиртні напої.
На засіданні суду, ця пояснювальна записка не зачитувалась, ніде раніше не фігурувала і ми навіть не знали про її існування. На мою думку, це скривалось для того, щоб справу було простіше підігнати під самогубство і скоріше закрити.
Разом з тим громадянин Грабовський А.Г. в телефонній розмові повідомив мені про те, що перед сном він вийшов в тамбур випалити цигарку, там вже стояли два молодих хлопця, із першого чи другого купе від провідника, які від початку маршруту потяга вживали спиртні напої, один із них «балувався» з відкритими дверима. Також він сказав, що двері між вагоном і локомотивом були відкриті від початку руху потяга – станції Сімферополь. Ця розмова є записана на диск і передана декількома копіями в органи слідства і прокуратури.
Згідно протоколу огляду вагону в м. Ковелі (ст.89/45, 90/46), огляд тамбурів не проводився і в матеріалах справи немає навіть жодної фотографії тамбуру. Згідно цього ж протоколу огляду вагону в м. Ковелі, зазначено, що на вікнах слідів рук не виявлено.
В поясненнях провідника (ст. 101/57) вказано, що пасажир з місця №11 під час руху потягу, виходив до туалету, а також виходив на перон. Якщо проаналізувати наступні зупинки за ст. Дніпропетровськ Пас. по маршруту слідування потягу «Сімферополь-Ковель», а це : Дніпродзержинськ, зупинка 2 хв., П'ятихатки Пас. – 2 хв., П'ятихатки Стикова – 20 хв. (але це технічна зупинка, і з вагону забороняється випускати пасажирів), Олександрія – 2 хв., то виявляється, що фізично не можливо було потрапити на перон.
Пояснення провідника (ст.206/163) вже відрізняються від раніше даних, він говорить, що пасажир з місця №11, по вагону не ходив і ні з ким не розмовляв. Якщо свідчення були б правдиві, то вони співпадали би, а так як він в своїх показаннях непостійний, це наштовхує на думку, що провідник дає не зовсім правдиві свідчення і щось приховує.
Ще мені не зрозуміло, як на ст. Шевченко в вагон №2 міг сісти пасажир Кривко Володимир Васильович (який слідував від ст. Шевченко до ст. Рівне) на місце №11, як вказано в рапорті (ст. 87/43), коли потяг прибуває на ст. Шевченко о 1:41 (відправлення 1:56). В поясненнях провідника (ст. 101/57) вказівка перевірити наявність всіх пасажирів в вагонах потягу поступила о 2:30. Тут не стикуються два факти:
1) Як могли продати квиток на місце №11 вагону №2, якщо по білету воно було зайняте зі ст. Дніпропетровськ Пас. до ст. Рівне?
2) Як провідник міг виявити відсутність пасажира з місця №11, якщо воно було уже зайняте пасажиром Кривко Володимиром Васильовичем?
До сих пір не встановлені всі пасажири цього вагону. Чомусь в матеріалах справи не допитана пасажирка Фотемко Валентина Андріївна, яка стверджує, що в тамбурі була якась бійка і когось викинули із вагону.
Також до сих пір мені ніхто не дав відповіді як потрібно лізти в те вікно вперед ногами чи в перед головою і чи це взагалі можливо? На що і слідчий і прокуратура всі опускають голову і мовчать навіть слова не можуть видавити. І взагалі ніхто неможе нічого не пояснити ні надати відповідь на жодне з наших запитань.
Що це за судмедексперт, який в своєму заключенні написав, що він не може дати відповідь звідки випала людина через вікно чи через двері. Зате він заявляє, що проведення слідчого експерименту не дасть ніяких результатів.
Всі ці фальсифікації, нестиковки у показах провідника і пасажирів, дуже багато нестиковок в матеріалах справи, багато запитань до слідства і прокуратури, детально розписані і обґрунтовані конкретними фактами, були направлені скаргами, заявами, клопотаннями в різні інстанції і ніхто нічого не робить. Все просто спусається на низ в Знам'янку. Ми вже два роки оббиваємо пороги і нічого не можемо добитися.
Провідник Васильчик В.С. нагло бреше покриваючи свою шкуру. На даний час продовжує працювати на роботі і далі возить людей ніби нічого не трапилось. Якого різко переставили на другий маршрут.
Незрозуміло чим займається і як проводить перевірку викладених нами фактів Знам'янська транспортна прокуратура в лиці заступника транспортного прокурора Малініна і транспортного прокурора Чернеги.
Були не однократно на прийомі у Кіровоградській обласній прокуратурі, жодних результатів. Прокурор Бентя, а саме вона веде справу в обласній прокуратурі, сказала, що не вбачається жодних причин для проведення додаткових перевірок. Також вона наговорює на Сергія, що він ходив по вагону і роздавав всім гроші. На запитання: назвати мені хоч одне прізвище кому він давав ці гроші? Вона нікого не називає і говорить, що це таємниця слідства. Все що робиться це присилають нам стандартні відписки або повідомлення про те що слідство ще триває і про його результати буде повідомлено.
Ви розумієте вже не сила терпіти більше цю брехню і беззаконня, душа болить і серце розривається, коли таке пишуть про рідного брата.

Питається
Чому досих пір вбивці гуляють на свободі і їх неоголошенно в розшук?
Чому досих пір провідник на волі і не відкрите кримінальне провадження проти нього за ч.2, ст.367 і ч.2, ст.384?
Чому слідство і прокуратура вперто не бачить чи не хоче бачити вище вказані докази і факти?

Список можна продовжувати і далі. До речі, Шленчак вже отримав підвищення, незрозуміло тільки за які заслуги і нині він перший заступник начальника ЛВ на ст. Знам'янка, ось так.
На мою думку, все робиться для того щоб покривати желізну дорогу.
Тому Я вирішив написати цю статю оскільки вважаю, що мешканці м. Знам'янка мають право знати правду, що відбувається у них за спинами і чим займається міліція і прокуратура.
Категория: ЧП | Просмотров: 2440 | Добавил: Aleksandr | Рейтинг: 2.0/2
Всего комментариев: 1
0
1  
мешканці Знам'янки прекрасно усе знають але мафія МВС у Знам'янці  як у ЛВ так і в МВ має великі щупальця та як спрут сповили усе місто а на сьогоднішній день знову продовжує співпрацювати з "тітушками" та кришувати провладних кандидатів у депутати ВР. а тим часом місто наповнили вихідці з ДНР та ЛНР які вже розпочали в місті та районі полювання на людей та відроджувати банальний ГОП-СТОП бо на інше розуму не вичстачає

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]