Суббота, 21.04.2018, 19:35
Знаменка. Городской портал
Приветствую Вас Гость
Меню сайта
Альбомы
Город [136]Природа [72]
Лица [131]
Опрос
Какое кафе самое лучшее в Знаменке?
Всего ответов: 302
Главная » Фотоальбом » Знаменка » Лица » А. Загравенко "Пошук"
Просмотров: 1840 | Размеры: 331x482px/65.0Kb | Рейтинг: 1.0/1 | Дата: 29.08.2011 | OlMik
Просмотреть фотографию в реальном размере


Всего комментариев: 1
1  
Книзі „Пошук” ( 2006 р.) притаманні нові мотиви. В них відчутна спроба подати й ідеал для зразка. І першим, хто таким бачиться авторові, це сам народний Президент Віктор Ющенко. Поезії на цю тему -- цілком закономірні у творчості поета. Адже він у цей відповідальний час свої ідеали прагнув втілювати не лише в художній творчості, а й у практичній діяльності як член партії „Народний Союз Наша Україна”.
Віктор Ющенко для Анатолія Загравенка і сьогодні залишається прикладом українського державотворця, котрий покликаний вивести і неухильно веде Україну на цивілізований шлях історичного розвитку. І робить цю свою нелегку Мойсеєву роботу наш Президент майже одноосібно, не маючи біля себе такого, як треба, оточення з числа патріотичних сил. А народ ще поки теж до кінця не збагнув, що в особі нинішнього Президента він має справді велику людину, не менш значиму й для світової історії, ніж знаменитий Вашингтон.
Послідуюча книга, що задумана поетом, має назву „Ностальгія” ( 2007 р.). Ностальгія за чим, може виникнути запитання. Звичайно ж не за колишньою імперією. Хоча поет Анатолій Загравенко за віком належить до тих своїх співвітчизників, котрі ідеалами державності та соборності України просто таки не переймаються, а живуть вчорашнім та позавчорашнім днем. Тож поет не забуває про їх фальшиві ідеали дужої руки, закручування гайок тощо. Він постійно викриває сталінізм, що він є фактично рідним братом гітлеризму. Зате ніколи Анатолій Загравенко, уродженець районного селища в центрі України, не приховував своїх великих і щирих симпатій до західноукраїнців, вояків УПА, членів ОУН, котрі так багато зробили задля сьогоднішніх наших благ державності і соборності. Поезій на цю тему в центральноукраїнського поета, нащадка запорізьких козаків, стільки, що їх вистачило б на окрему поетичну книжку чи солідну добірку в часописі.
У даний час Анатолій Загравенко взявся й за написання прозових творів. Готових до друку має кілька оповідань. Написано ним і два драматичні твори: "Карцер" і "Мор", а також поему "Іванна". Герої цих творів - палкі борці за Україну, патріоти.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Вход
Chat
Friends

Курсы валют

Праздники Украины
Statistics

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright Tikkert © 2018